1923-2006 YILLARI ARASINDA GÖREV YAPAN KAYMAKAMLAR

 

Sıra

Adı Soyadı

Gör. Başlama Tarihi

Ayrılma Tarihi

1

Müştak DİKERMAN

28.03.1946

07.01.1947

2

Selahattin GEDİK

08.04.1947

05.04.1950

3

Turgut TİMUR

05.04.1950

31.08.1950

4

Şefik ERTÜR

31.08.1950

05.09.1951

5

A.Rıza ULUMAN

05.09.1951

04.03.1953

6

Tevfik AKKUTAY

04.03.1953

14.04.1954

7

Tekin ARIĞ

14.04.1954

22.07.1954

8

Hikmet GÜVENÇ

22.07.1954

26.07.1957

9

Muammer ATAYATA

26.07.1957

27.05.1960

10

Rüçhan ÇETİNBAY

27.05.1960

03.08.1960

11

Necati DURBAĞ

03.08.1960

16.05.1961

12

A.İskender SAİT

16.05.1961

07.12.1961

13

Yahya Sait ÜN

07.12.1961

14.09.1964

14

Ahmet ÇİMEN

25.11.1964

16.07.1965

15

A.Yılmaz CEVAHİROĞLU

16.07.1965

04.12.1965

16

Tahsin TURUDOĞLU

24.10.1966

02.01.1968

17

Sait ÖZTÜRK

02.01.1968

27.08.1970

18

Fahri BÜKTEL

27.08.1970

30.12.1975

19

Muzaffer GÜZELANT

30.12.1975

25.08.1978

20

Yener RAKICIOĞLU

25.08.1978

03.11.1978

21

Mustafa DEMİREL

03.11.1978

18.14.1980

22

Halil TİRYAKİ

18.04.1980

15.08.1983

23

Bekir TUNÇ

15.08.1983

29.09.1985

24

Mustafa ORUÇOĞLU

29.09.1985

08.12.1987

25

Ö.Lütfü ÖZAYTAÇ

08.12.1987

15.09.1989

26

Erdoğan GÜRBÜZ

02.10.1989

07.08.1992

27

Ali KÜÇÜKAYDIN

01.09.1992

28.11.1994

28

Mehmet MIZRAK

28.09.1995

02.11.2000

29

Mustafa AYDIN

09.11.2000

22.10.2001

30

Hikmet ÇAKMAK

22.10.2001

02.11.2006

31
Ertan PEYNİRCİOĞLU
 
02.11.2006 17.09.2011
32 Mustafa Selman YURDAER 23.09.2011
 
22.05.2015
33
Dr. Yalçın YILMAZ
 
22.07.2015 Halen görevde